Co mówi o Tobie zawartość Twojej torebki? Więcej niż myślisz!

 

Damska torebka wygląda niepozornie, ale często mieści w sobie wiele rzeczy. Nierzadko mężczyźni są skonsternowani jej zawartością. Tymczasem zawartość torebki może powiedzieć wiele o jej właścicielce. Torebka dla mężczyzn jest jak zagadka. Czarna dziura, w której nie można niczego znaleźć, a zmieści się do niej wszystko. Kobiety nie wychodzą bez niej z domu i codziennie szukają w nich najważniejszych rzeczy. Portfel damski, czy telefon zawsze znajdują się na samym dnie i ich znalezienie, w momencie, w którym są potrzebne, graniczy z cudem. Ważne jest jednak, co zawartość torebki mówi o kobiecie?

Wszystko, co niepotrzebne

Torebki damskie są pojemne, dzięki czemu można schować do nich naprawdę wiele rzeczy. Niekoniecznie wszystkie są potrzebne. Kobiety do torebki pakują nie tylko najważniejsze rzeczy, ale również zupełnie nieprzydatne dodatki, pastę do zębów, czy aparat fotograficzny. Są rzeczy ważne i ważniejsze, ale to nie znaczy, że cały ten ekwipunek jest w rzeczywistości potrzebny. Kobiety, które mają właśnie takie torebki, często mają problem z organizacją czasu, a także z wyborem przy trudnych decyzjach. Mają w swoich torbach wiele niepotrzebnych rzeczy, ponieważ nie mogą zdecydować się na to, co nie jest im już potrzebne, a co jeszcze się przyda.
Torba, która daje poczucie bezpieczeństwa
Istnieją kobiety, które noszą przy sobie ciężkie torby. Dodatkowo w jej wnętrzu znajduje się scyzoryk, a także pojemnik z gazem pieprzowym. To przedmioty, które dają poczucie bezpieczeństwa. Noszenie z sobą takich dodatków z pewnością jest praktyczne. Jednak zapełnianie torby ciężkimi dodatkami, wydaje się niepotrzebne. Każda kolejna rzecz, która znajduje się w torebce, to dodatkowe obciążenie, które jest szkodliwe dla kręgosłupa.

Inne publikacje  Jak odpowiednio dobrać naszyjnik do dekoltu

Tylko praktyczne rozwiązania

Wiele kobiet traktuje torebki, jako dodatek na wszystko. Ma służyć do przechowywania tych najważniejszych rzeczy jak portfel damski, czy dokumenty. Jednak sprawdzi się ona doskonale, jako torba na zakupy. Z tego względu kobiety o takim sposobie myślenia, najczęściej wybierają torebki o dużych rozmiarach. Dzięki temu mają one większą pojemność, a to sprawia, że stają się praktycznym dodatkiem. W torebce takiej kobiety znajdują się zakupy ze sklepu, najważniejsze rzeczy, które potrzebne są każdego dnia, a także zabawki dzieci. Taka zawartość może mówić, że jej właścicielka, jest zabieganą mamą, która ceni sobie wygodę i praktyczne rozwiązania.

Minimalistyczne rozwiązania

Nie wszystkie kobiety decydują się na duże i pojemne torebki. Istnieją Panie, które wolą mniejsze dodatki, by móc z łatwością zachować w nich porządek. W torebce kobiety, która ceni sobie ład i minimalizm, można znaleźć jedynie, to co uważa ona za niezbędne. Tak więc nie zabraknie w niej miejsca na portfel damski, kosmetyczkę i telefon komórkowy – twierdzi stylista Ze Skóry. Zazwyczaj są to młode dziewczyny i studentki. Kobiety pracujące i mamy nie często decydują się na takie rozwiązania, ponieważ w ich torebce musi zmieścić się znacznie więcej rzeczy.

Tutaj znajdziesz wiele modeli portfeli:  https://zeskory.com/45-portfele-damskie-skorzane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *